Łączymy funkcjonalną technologię i nowoczesny design na pierwszym miejscu stawiając pozytywne doświadczenia użytkownika (UX).

Nasze kompetencje

Doradzamy przy wyborze odpowiednich strategii obecności w Internecie z uwzględnieniem Customer Experience Management. Wiemy, że obecnie nie wystarczające jest po prostu wdrożenie nowej strony internetowej. Kluczem do sukcesu i efektywnej sprzedaży jest budowa trwałej relacji między klientami a markami. Gwarantuje to wysoki zwrot z inwestycji w różnych kanałach komunikacji.

Projektujemy duże serwisy internetowe kładąc szczególny nacisk na aspekty funkcjonalne, użyteczne i sprzedażowe. Opracowując optymalną architekturę informacji umożliwiamy użytkownikom intuicyjne nawigowanie po serwisie. Istotne znaczenie ma przygotowanie projektu interakcji pozwalającego zdefiniować układ i działanie serwisu.

Celem sprawdzenia stopnia użyteczności serwisu internetowego lub projektu funkcjonalnego przeprowadzamy badania z użytkownikami. Podczas testów usability (m.in. sortowanie kart, test Kruga) obserwujemy reakcje respondentów i analizujemy pojawiające się trudności. Następnie definiujemy potencjalne problemy, określamy ich przyczyny i wdrażamy optymalne rozwiązania.

Przed przystąpieniem do projektowania zawsze staramy się zrozumieć misję marki i wsłuchać się w głos jej klientów. Nasze projekty graficzne powstają zgodnie z podejściem user-centered design. Nie kreujemy jedynie atrakcyjnych wizualnie interfejsów, projektujemy rozwiązania dopasowane do potrzeb grupy docelowej.

Jesteśmy pasjonatami najnowszych technologii internetowych (zwłaszcza Open Source). Śledzimy bieżące trendy i wciąż doskonalimy nasze umiejętności. Zawsze proponujemy najbardziej optymalne i najnowsze rozwiązania technologiczne odpowiednie dla danego projektu. Gwarantujemy, że zostanie on zbudowany bazując na standardach sieciowych zgodnie ze strategią progresywnego ulepszania. Rezultatem są serwisy stabilnie działające na każdej platformie, łatwe w aktualizacji i rozbudowie.

Oprogramowanie Magento oferuje praktycznie nieograniczone możliwości dostosowania finalnego projektu do potrzeb i celów biznesowych klienta. Nasi specjaliści posiadają szeroki wachlarz doświadczeń przy budowaniu systemów sprzedażowych opartych o oprogramowanie Prestashop, WooCommerce, a także dedykowanych systemów. Projekty prowadzimy w metodologii SCRUM, co zapewnia realne zaangażowanie klienta w proces decyzyjny i efektywne wykorzystanie zasobów projektowych.